TROPICAL ISLANDS

cena od 1 190 Kč termín: 12.01.2018 délka: 3 dní (zájezd č. 480506)

3 - denní zájezd

Popis:

Chcete se přenést ze srdce Evropy do teplých exotických krajů? Tropický ráj není tak daleko, jak by se mohlo zdát. Najdete ho 60 kilometrů jižně od Berlína. Překvapí Vás deštný prales, vodopády, jižní moře, písečné pláže. Tropical Islands je největší evropský aquapark. Najdete zde nejvyšší tobogány v Německu a největší saunový komplex v Evropě. Nachází se zde také venkovní areál AMAZONIA s celoročním provozem s bazény, divokou řekou a sportovními atrakcemi!
V Tropical Islands strávíte celý den plný koupání, saunování a relaxace.

Atrakce v Tropical Islands:
• Největší vnitřní deštný prales na světě, kde se skrývá přes 60 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
• Tropická vesnička s unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
• Dětský koutek Tropino Club nabízí malým návštěvníkům obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
• Nejvyšší tobogán v Německu měří 27 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
• Let horkovzdušným balonem! Díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
• Tropické moře je udržováno na teplotě 28°C a kromě nádherných bílých pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
• Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek, vířivky, vodopády, protiproud.
• Největší saunový komplex v Evropě - např.Vishu sauna, sauna v solné jeskyni, bylinková sauna, květinová lázeň, vířivky, masáže, solárium, kosmetika, kadeřník.
• Restaurace, bary, kavárny.

Pár tipů pro Vás:
Nezapomeňte si župan, plavky, žabky. Při vstupu dostanete čip na ruku, ve kterém bude nahrané Vámi zvolené vstupné. Čip slouží i pro skříňku a trezor. Za pokladnami jsou malé trezory např. na doklady, mobily, peníze, cennosti. Dejte si prosím pozor na jakékoliv další atrakce a služby, které nejsou zahrnuty ve Vámi zvoleném vstupném. Veškeré extra služby, které nejsou součástí Vámi zvoleného vstupného, je třeba uhradit při výstupu u pokladen (lze platit platební kartou nebo v hotovosti v EURech).

Ubytování: bez ubytování

Stravování: bez stravy

Doprava: autokarem

Nástupní místa:

Ostrava, Havířov, Český Těšín

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách
2. den:příjezd do Tropical Islands v ranních hodinách (cca 7:00 - 8:00), celodenní koupání a relax, odjezd zpět do ČR v pozdních večerních hodinách (cca 22:00 -23:00)
3. den:příjezd do ČR v ranních hodinách


Podobné zájezdy v této destinaci

699 Kč
Základní cena od 699 Kč

Berlín

LastMinute
Německo, Berlín
Popis: Pojeďte s námi na romantický adventní zájezd do Německa! Navštívíte vánoční trhy, prohlédnete si historické centrum a nejzajímavější památky. Adventní atmosféra v Berlíně Prohlídka historického centra města s průvodcem Vánoční trhy na 60 různých místech Doprava autobusem, služby průvodce Program:…
termín: 18.12.2017 délka: 1 den
949 Kč
Základní cena od 949 Kč

Hitlerovo Orlí hnízdo

FirstMinute
Německo
Hitlerovo Orlí hnízdo je neoficiální název pro horské útočiště Adolfa Hitlera a jeho nejvěrnějších spolupracovníků, které se nachází poblíž jihobavorského města Berchtesgaden. Toto horní Orlí hnízdo nechal postavit vůdcův nejbližší spolupracovník a osobní tajemník Martin Bormann v roce 1937 jako dárek…
termín: 14.06.2018 délka: 1 den
6 062 Kč
Základní cena od 6 062 Kč

Ostrov Helgoland

FirstMinute
Německo
Oblíbený zájezd na pobřeží severního Německa, za poznáním přírodní rezervace ostrova Helgoland, ale i k návštěvě hrázděných středověkých městeček a hanzovních měst Baltu vč. "krále hanzy" města Lübeck. Okouzlí nás i barevná krása Lüneburských vřesovišť, malebná městečka Quedlinburg a Wernigerde a velkolepý…
termín: 11.07.2018 délka: 5 dní

Nabízí

GATTOM - M.T.G. s.r.o.

GATTOM - M.T.G. s.r.o.

Ostravská 557
73541 Petřvald
telefon: 608701703

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Berlín 12 °C
Berlin-Tegel 12 °C
Drážďany 12 °C
Duesseldorf 18 °C
Frankfurt 17 °C
Hamburg 11 °C
Koeln / Bonn 17 °C
Mnichov 12 °C
Nuernberg 14 °C

Základní informace

Německo

Německo
Hlavní město: Berlín
Počet obyvatel: 82 539 084
Měna: EUR
Rozloha: 356,780 km2
zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://nemecko.vasezajezdy.cz/zajezdy/tropical-islands-480506/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://nemecko.vasezajezdy.cz